METODA APE - JAK TO DZIAŁA?

Metoda APE (Anti Premature Ejaculation) bazuje na kontroli Twojego ciała. Czy jako małe dziecko moczyłeś się w nocy? Sam wiesz, że dorastając uczyłeś się nawyku powstrzymywania moczu, aż do dojścia do toalety. Teraz przychodzi Ci to łatwo, wręcz nie zwracasz na to uwagi.
W podobny sposób możesz walczyć z przedwczesnym wytryskiem. Poznasz zasady, które musisz stosować, a efekty będą wkrótce zauważalne! My tylko nauczymy Cię jak wykorzystać swój umysł aby kontrolować ejakulację.

Metoda powstrzymania przedwczesnego wytrysku APE (Anti Premature Ejaculation) to zestaw sprawdzonych (opinie) wskazówek i ćwiczeń, które są niezbędne w przezwyciężeniu problemu przedwczesnego wytrysku. Po zastosowaniu APE będziesz mógł zapomnieć o swoim seksualnym problemie. Stosując proste ćwiczenia i skrupulatnie dążąc do celu, już po kilku tygodniach sam decydujesz o długości opóźnienia wytrysku. Bazujesz na doświadczeniu innych, metodzie sprawdzonej, więc pomyśl - dlaczego nie spróbować?
Nie obiecujemy niczego, nawet nie gwarantujemy. Jesteśmy przekonani, że opisana technika Ci pomoże. Spróbuj, chyba, że znasz inne rozwiązanie...

APE - DLA KOGO?

Metoda APE bazuje na naturalnych zachowaniach, jej stosowanie ma na celu powrót do normalnych zachowań i reakcji, które podczas ćwiczeń wykształcą się i utrwalą. Każdy może zastosować APE ponieważ:

APE - JAK DŁUGO?

Daj nam średnio 30 minut dziennie, a przekonasz się już w pierwszym tygodniu, że to działa. W ciągu czterech tygodni intensywnej i solidnej pracy będziesz mógł się swobodnie kochać, bez stresu o wystąpienie przedwczesnego wytrysku, będziesz panował nad swoim ciałem. Pamiętaj - Ty sam decydujesz w jak sposób wykorzystasz nasze wskazówki.

W ciągu 4 tygodni przyłączysz się do grona osób, które zastosowały z wymiernymi korzyściami nasz program. Pamiętaj jednak o pracy jaką musisz włożyć w wykonywane ćwiczeń. Oszustwa i lenistwo nie są Twoimi sprzymierzeńcami!

Metoda, jest oparta na doświadczeniu mężczyzn, naszym zaangażowaniu oraz osób, które mają za sobą stosowanie zawartych w niej porad. Wiemy, że serwisy WWW i publikacje zawarte w sieci całkowicie unikają dokładnego wyjaśnienia problemu, sposobów powstawania, a wreszcie walki z przedwczesnym wytryskiem. Poruszają problem w sposób lakoniczny, bardziej poglądowy, a mniej pomocny. Treść tej publikacji da Ci dodatkowe informacje i w szerszy sposób spojrzysz na trapiący problem. Sądzimy, że ta publikacja Was drodzy Panowie bardzo zainteresuje, wyjaśni kilka niewiadomych no i wreszcie przyniesie oczekiwany skutek.

Jeśli cierpisz od niedawna czy tez kilku, a nawet kilkunastu lat na przedwczesny wytrysk, teraz dzięki metodzie powstrzymywania przedwczesnego wytrysku (APE) możesz całkowicie zmienić swój stosunek do życia seksualnego i cieszyć się tym, razem z zaspokojoną seksualnie partnerką.


regulamin | kontakt | 1