ZAPOBIEGANIE

Medycyna od dawna szuka przyczyn powstawania i utrzymywania się przedwczesnego wytrysku. 

Najczęściej występującą przyczyną są reakcje:

Obserwując wszystkie zachowania można dojść do wniosku, że główną przyczyna przedwczesnego wytrysku jest podłoże psychologiczne. Wziąwszy pod uwagę fakt, że przedwczesny wytrysk jest w 95 % przypadków spowodowany tylko i wyłącznie podłożem psychologicznym, możemy z tym problemem walczyć bez silnych środków farmakologicznych. Stosując odpowiednie ćwiczenia i w sposób odpowiedni reagując na sygnały ciała, możemy opóźnić lub całkowicie pozbyć się przedwczesnego wytrysku. Istnieje wiele metod, które mogą uwolnić od uciążliwego problemu, większość z nich była lub jest stosowana przez mężczyzn nieświadomych innych metod - metod sprawdzonych i przynoszących długoterminowe korzyści. My proponujemy metodę ćwiczeń stosowanych i wypróbowanych przez rzesze mężczyzn na świecie.

SPOSOBY OPÓŹNIANIA PRZEDWCZESNEGO WYTRYSKU

Znanych jest kilkanaście metod powstrzymywania przedwczesnego wytrysku, polegają one na wyrobieniu nowego odruchu wytrysku, adekwatnego z oczekiwaniami partnerki. Oto niektóre z nich, naszym zdaniem najpopularniejsze:

Wszystkie metody były rozwijane przez okres kilkudziesięciu lat. W naszej publikacji opisujemy dokładniej większość z nich. Porównaj je, a docenisz łatwość, dostępność i szybkość osiągnięcia efektów przez stosowanie metody powstrzymania przedwczesnego wytrysku (APE).

Zamartwianie się, jest pierwszym poważnym krokiem do pogłębienia problemu. Podnieś głowę do góry i uwierz w siebie, ponieważ możesz pozbyć się zakodowanego w Twoim umyśle nieprawidłowego odruchu.

regulamin | kontakt | 1