INFORMACJE

Ankieta wypełniona przez osoby, które dokonały zakupu naszej publikacji. Ty również będziesz mógł wyrazić o niej swoją opinię:

Opinie osób, które zastosowały APE:

Zaangażowałem się w ćwiczenia od pierwszego dnia. Po tygodniu nie zaobserwowałem wyników, ale czwarty tydzień spowodował, że byłem zdziwiony z efektów. Dopiero moja wola chęci do wytrysku spowodowała, że go dostałem. Teraz mam odwagę zaproponować sex dziewczynie.

D., 29 l.


Ja straciłem wole walki, postanowiłem, że będzie to moja ostatnia deska ratunku wyznaczając sobie jeden miesiąc na ewentualne efekty. To jest 2 miesiąc i polecam, polecam, polecam, polecam !!!

Michał, 20 lat


Czytam wszystkie publikacje dotyczące przedwczesnego wytrysku. Dopiero tutaj znalazłem rzeczową odpowiedź, w jaki sposób poradzić ze zbyt wczesnym wytryskiem. Po kuracji z 4 min. Mogę się kochać ponad 30 min.. To zdumiewające w swojej prostocie.

xxx


Byłem bardzo sceptyczny czytając te porady. Zaryzykowałem, ćwiczenia nie przynosiły skutku, nie potrafiłem przezwyciężyć napierającego podniecenia. Po uzyskaniu emailem dodatkowych instrukcji przystąpiłem z jeszcze większym oporem do ćwiczeń i o dziwo za pierwszym razem mogłem się powstrzymać od doprowadzenia do wytrysku. Po tygodniu nawet partnerka dostrzegła zmiany.

Hurga, 23 l.


Stosowałem dwa razy i... działa !

X


Udało mi się dzięki APE. Chciałem Wam podziękować i podzielić się moimi poradami a także tym ze to naprawdę działa Dzięki APE udało mi się przezwyciężyć ten wstydliwy dla mężczyzn problem.. Po miesiącu stosowania terapii jest ogromna różnica.. mogę kochać sie z swoja dziewczyna nawet po 20-30 minut a wcześniej miałem erekcje przy wkładaniu penisa do pochwy.. mam 23 lata i ten problem mnie dobijał.. czułem się okropnie, wstydziłem się swojej słabości. warto z APE bo nie dość ze potrafię kontrolować wytrysk to po orgazmie jeszcze mogę szybciej powtórzyć stosunek..
Podczas 1 go stosunku z wykorzystaniem umiejętności APE zastosowałem jeszcze pomocniczo kilka innych rzeczy.
1) 2 piwka dobrze zrobią (zwłaszcza jeśli chodzi o rozluźnienie)
2) przekonałem się ze bardzo dużą role odgrywa stres.. jeśli macie możliwość zaproponujcie partnerce abyście spali nago (musisz się przyzwyczaić do widoku jej "narzadów",tym samym mniejsze podniecenie będziesz odczuwał podczas stosunku)
3) nie załamuj się jeśli Ci się nie uda.. odczekaj 5 minut załóż nową prezerwatywę i spróbuj jeszcze raz.. "do odważnych świat należy" Jeśli raz Ci się uda później będzie juz z górki :)
4) Warto sie zaopatrzyć w Prezerwatywy przedłużające stosunek.. ja stosowałem czerwone Unimil Max Love
Zycze powodzenia i wytrwałosci w stosowaniu APE

Andrzej D., 20 lat


Dzięki za publikacje. Wydaje się naprawdę dobra i konkretna wiec jestem zadowolony z zakupu .

AAA

regulamin | kontakt | 1